Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kłonice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 050 000 zł245 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż prezentujemy komfortowy, klasyczny dom wolnostojący podpiwniczony z garażem położony na działce o pow. 723 m2 w Legnicy. Dom piętrowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kaczorów

Kaczorów(Kłonice + 17 km)

149 000 zł200 m² 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości położonej w Kaczorowie przy krajowej 3. Dom wymaga kapitalnego remontu, wybudowany w technologii przysłupowej. Konstrukcja oraz stropy są zdrowe, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój(Kłonice + 22 km)

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny i gustownie urządzony dom w Szczawnie Zdroju. Dom o powierzchni 120 m2 składa się z : Parter - kuchni, - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Męcinka(Kłonice + 10 km)

898 000 zł155 m² 5 793,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Zapraszamy do zakupu domu wolnostojącego w Męcince o powierzchni użytkowej ok 125 m2 wraz z dużą halą, w cichej i spokojnej okolicy na działce 3800 metrów. Budynek: stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Struga

Struga(Kłonice + 21 km)

729 000 zł117,02 m² 6 229,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Na sprzedaż oferujemy gotowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Jest to miejsce doskonałe dla osób ceniących sobie ciszę i malownicze widoki. Usytuowanie na delikatnym wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice(Kłonice + 18 km)

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Osiedle szmaragdowe Nowy Dom Bliźniak 160 m - oferta biura nieruchomości Cena od 499.000,00 zł OSIEDLE SZMARAGDOWE to przestronne i prestiżowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Wilków

Wilków(Kłonice + 19 km)

638 000 zł166 m² 3 843,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący z zabudowaniami z roku 1853. Dom znajduje się we wsi Wilków położonej obok Złotoryi. To urokliwe miejsce na mapie Dolnego Śląska położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Jabłów

Jabłów(Kłonice + 24 km)

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży pięć domów w zabudowie bliźniaczej położone na szczycie niewielkiego wzniesienia , z oszałamiającym widokiem na panoramę Gór Kamiennych (w dobrą pogodę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Muchów

Muchów(Kłonice + 9 km)

299 000 zł200 m² 1 650 zł/m²